هنر ديگر گونه خواندن آثار ادبي؛کتابي که امين اله بخشي مشکول آن را در دست تصنيف دارد.دفتر نشر و توليد آثار فرهنگي امين اله بخشي مشکول اعلام کرد .امين اله بخشي مشکول دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبايي تهران اخيرا از نوشتن کتابي با عنوان هنر ديگر گونه خواندن آثار ادبي و هنري خبر داد .مشاراليه در انگيزه نوشتن اين کتاب افزود من از سالها پيش نوشتن کتابي با چنين موضوعي را در ذهن خود مي پروراندم اما در نامگذاري آن مردد بودم و حتي قصد داشتم چنين عنواني را موضوع پايان نامه و رساله خود قرار دهم اما در انتخاب اسم آن وسواس داشتم.ابتدا قصد داشتم کتابم را با عنوان چگونه آثار ادبي را ديگرگونه بخوانيم شروع کنم.ولي بعد ها اين عنوان جمع و جور تر به ذهنم راه يافت وبه انتخاب چنين عنواني رضايت دادم.امين اله بخشي مشکول  که قدرت نوشتن خود را با نوشتن چنين کتابي به نمايش مي گذارد در ادامه سخنانش افزود من پس از اينکه تقريبا نزديک به چهل پروژه دانشگاهي اعم از پايان نامه کارشناسي ارشد ويا رساله دکتري را با موفقيت به پايان رساندم دست به نوشتن چنين کتابي مي زنم.واميدوارم که با اقدام چنين کار فرهنگي به جامعه بشريت خدمتي کرده باشم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Carla Arsalan Hemmatzadeh دیگ آبگرم پرنیا سادات علویون مهدیار کالا گروه تلگرام - لینکدونی تلگرام - لینک گروه تلگرام - گروه دوستیابی - چت مدرسه خانه ای سرنوشت ساز با ماهرخی اگر نشستی، خوش باش رسا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.